Новини

Новини

Кръстанов поведе „Хебър“ към върха до 18 г.

Няма коментари Отборът

Доминацията на МПК „Хебър“ през 2012 г. продължава! След като вече отборът спечели първите места при 12- и 16-годишните, „Хебърци“ станаха и републикански шампиони до 18 години при юношите (Youth A).

Състезанието се проведе в събота (26.05) в гр. Ямбол. Шампионският отбор на „Хебър“ бе представен от Димитър Кръстанов, Христо Зюмбилев и Деян Маринов.

Митко за пореден път показа, че е изключителен състезател и в последната си година при 18-годишните детронира конкуренцията за пореден път! След феноменално плуване от 1:58,10 на 200 м. и традиционно силното му представяне на фехтовката и комбинираната дисциплина, Кръстанов поведе юношите на „Хебър“ към победа.

Другите двама представители на шампионския тим – Христо Зюмбилев и Деян Маринов – също се представиха изключително добре, класирайки се съответно на 6-то и 12-то място. Христо Зюмбилев постигна страхотна серия на фехтовката, печелейки 23 победи.

За „Хебър“ също се състезаваха и Стилиян Митев, Георги Байдов и Богомил Кьосев. Припомняме, че Деян Маринов, Стилиян Митев и Георги Байдов спечелиха републиканското първенство до 16 г. при момчетата по-рано през годината.

Може да разгледате снимки от състезанието тук! Пълното класиране може да видите в страницата с резултати!

Поздрави за момчетата и пожелание за още по-силно представяне!